Agape Finanse

PROCES

Dlaczego jesteśmy tak skuteczni?

Doświadczenie

Doskonale znamy specyfikę branży, w której działamy oraz uwarunkowania nieustannie zmieniającego się rynku.

Ciągły rozwój

Stale poszerzamy swoją wiedzę, aby zapewnić naszym klientom efektywne rozwiązania, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa prawnego.

Motywacja

Wynagrodzenie uzależnione od sukcesu windykacji jest silnym motywatorem do skutecznych działań.

O nas

Nasza historia

Agape Finanse Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 2011 r. Firma tworzona jest przez zespół wykwalifikowanych prawników i ekonomistów, którzy w oparciu o wiedzę i doświadczenie w pełni angażują się w powerzone im sprawy. Jesteśmy partnerami biznesowymi zarówno międzynarodowych koncernów i korporacji działających na rynku polskim, jak i małych i średnich przedsiębiorstw.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej sprawy, minimalizujemy szanse niepowodzenia naszych działań, jak również nie zamykamy Ci drogi do dalszej współpracy z Twoim kontrahentem. Opracowany proces gwarantuje pełne bezpieczeństwo zarówno w zakresie przetwarzania i obróbki informacji jak i ciągłości działania w kontaktach z wierzycielami i dłużnikami. Wdrożony schemat windykacyjny jest elastyczny, podlega stałej kontroli, a pozyskiwane w procesie dane służą do optymalizacji podejmowanych czynności, aby zmaksymalizować ich skuteczność.

kontakt

obszary specjalizacji

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu należności.

Na przestrzeni lat, w których spółka funkcjonuje, w znacznym stopniu ewoluował zakres usług, które nasz firma oferowała, dostosowując je zarówno do potrzeb klientów, jak i zmieniających się w kraju warunków prawno-gospodarczych. Obecnie zajmujemy się nie tylko czynnościami windykacyjnymi, ale również finansowaniem na potrzeby realizacji kontraktów przetargowych zawartych z jednostkami publicznymi na każdym etapie, zakupem wierzytelności, specjalistycznym doradztwie, a także udzielaniem krótko- i średnioterminowych pożyczek na finansowanie bieżącej działalności gospodarczej w sektorze B2B.

nasza misja

Dobry kontakt z klientem i natychmiastowe działania – to nasze wartości.

W Agape Finanse wierzymy, że podstawą wzajemnie satysfakcjonującej współpracy jest odpowiednia komunikacja, szybkie działania i przejrzystość działań. Stawiamy na prostotę i czytelność umów, elastycznie podchodzimy do stosowanych w nich zapisów licząc się z sugestiami naszych klientów, a zakres usług dostosowujemy do ich konkretnych potrzeb i oczekiwań.

ZAKUP WIERZYTELNOŚĆI

Zwiększ płynność finansową swojej firmy.

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

agape finanse

Transparentne zasady współpracy

Wszelkie zasady współpracy ujęte są w zawieranych umowach, których treść przedstawiamy Klientowi do akceptacji przed ich podpisaniem. Nie stosujemy niedozwolonych klauzul i ukrytych kosztów. Kluczem do udanej kooperacji z naszymi klientami jest jasne i czytelne określenie oczekiwań oraz dostosowanie do nich wzajemnych obowiązków.

ogólne warunki umów

NASZ ZESPÓŁ

Poznaj nas lepiej!

Nasz zespół – na czele z zarządem spółki – to ludzie młodzi, których średnia wieku wynosi 34 lata. To przede wszystkim grupa wykształconych i doświadczonych prawników, windykatorów i negocjatorów.

Ewelina Kolasa

Obsługa klienta

+48 504 896 710

ekolasa@agapefinanse.pl

Małgorzata Zięba

Obsługa klienta

+48 798 724 712

mzieba@agapefinanse.pl

Jolanta Wójcik

Dział windykacji

+48 504 896 603

jwojcik@agapefinanse.pl

Anna Kupczak

Dział windykacji

+48 507 833 245

akupczak@agapefinanse.pl

pieczęć prewencyjna

Skorzystaj z dodatkowej ochrony. Co to jest pieczęć prewencyjna?

Pieczęć prewencyjna to skuteczne narzędzie mobilizujące klientów do terminowej zapłaty faktury. Pełni ona funkcję informacyjną, bowiem powiadamia o podjęciu współpracy z Agape Finanse Sp. z o.o., która profesjonalnie zajmuje się realizacją czynności windykacyjnych. Pieczęć prewencyjna docelowo umieszczona zostaje na dokumencie księgowym, którym jest faktura z odroczonym terminem płatności.

PIECZĘĆ PREWENCYJNA

Najważniejsze korzyści:

Wzmacnia wizerunek i bezpieczeństwo firmy

Mobilizuje do terminowego regulowania płatności

Informuje o współpracy z Agape Finanse w zakresie windykacji

Ogranicza koszty windykacji

ZAMÓW PIECZĘĆ PREWENCYJNĄ

GDZIE DZIAŁAMY?

Prowadzimy działania na obszarze całej Polski

Nasza siedziba znajduje się na terenie Jaworza – pięknie położonej, malowniczej podbeskidzkiej miejscowości opodal Bielska-Białej – nie ograniczamy jednak swego zasięgu tylko do własnego regionu – świadczymy usługi w skali całego kraju, a jedynym kryterium, które w naszej działalności bierzemy pod uwagę to ocena ryzyka inwestycji w stosunku do ich rentowności, dokonywana wedle przyjętych w firmie ściśle określonych procedur. 

NASZE BIURo

KONTAKT

Skontaktuj się z nami.

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie.